Marlene Dietrich krótka historia o aniele

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
4 / 8
<
>
"Potem, któregoś dnia, tak jak Garbo, zatrzasnęła drzwi przed nosem chwały i mitu, a następnie zaszyła się w swoich trzech pokojach na avenue Montaigne. Żeby nikt jej nie oglądał i nie fotografował. Ostatnio, gdy odpowiedziała dziennikarzowi, rzekła : "Gdy miałam 20 lat, byłam nikim. W wieku 80 lat, jestem tylko banalną, starszą panią. W międzyczasie byłam aktorką. To wszystko."*)Dodatek prasowy / część większego zbioru poświęconego historii kina. Dwunastostronicowa broszurka (strony numerowane od 86 do 96) przedstawia w skrócie kluczowe daty i wydarzenia w życiu gwiazdy.*) cytat z ostatniej strony
Data dodania: 23 maja 2011
Datowanie przedmiotu: 1990 - 2010
Miejsce pochodzenia: Francja
Stan eksponatu: Dostateczny
Kraj wydania: Francja
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 321 razy od 23 maja 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.