Marlene Dietrich fragment... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Marlene Dietrich fragment stroju aktorki nr 096

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
45 / 169
<
>
dwa fragmenty ubioru noszonego przez Marlenę Dietrich (skrawek znajduje się tam, gdzie kamera-okienko). Karta kolekcjonerska z numerem 096 oraz 034 (mam ich 2 sztuki z tej samej edycji) wyprodukowana przez Donruss / USA w 2008 roku. Nakład : 100 sztuk.

Seria: Hollywood Icons - Donruss Celebrity CutsFirma Donruss niedawno została wcielona do znanej na naszym rynku firmy Panini. Znakomita większość produktów Donruss dotyczy świata sportu, szczególnie baseballu, jako że jest to najbardziej lukratywna gałązka na tamtejszym rynku. Oprócz zwykłych kart przedstawiających gwiazdy, tak filmu, jak i sportu znaleźć można karty z fragmentami kostiumów noszonych przez idoli, kijów baseballowych, a nawet karty z autografami. Każda karta jest indywidualnie numerowana. Moim osobistym zdaniem są jeszcze przynajmniej dwie cechy, które podnoszą atrakcyjność tych produkowanych "pod kolekcjonera" kart : niewielki nakład,i stosunkowo niska cena. ...Donruss Celebrity Cuts Marlene Dietrich swatch
Data dodania: 22 grudnia 2010
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Numer seryjny: 096/100
Autor: Donruss
Nakład: 100
Wydawca: Donruss
Kraj wydania: USA
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 390 razy od 22 grudnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.