Marlene Dietrich fragment ubioru aktorki nr 017

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
46 / 169
<
>
fragment ubioru noszonego przez Marlenę Dietrich (skrawek znajduje się tam, gdzie napis "Icon"). Karta kolekcjonerska z numerem 017 wyprodukowana przez Donruss / USA w 2008 roku. Nakład : 25 sztuk.

Seria: Hollywood Icons - Donruss Celebrity CutsFirma Donruss niedawno została wcielona do znanej na naszym rynku firmy Panini. Znakomita większość produktów Donruss dotyczy świata sportu, szczególnie baseballu, jako że jest to najbardziej lukratywna gałązka na tamtejszym rynku. Oprócz zwykłych kart przedstawiających gwiazdy, tak filmu, jak i sportu znaleźć można karty z fragmentami kostiumów noszonych przez idoli, kijów baseballowych, a nawet karty z autografami. Każda karta jest indywidualnie numerowana. Moim osobistym zdaniem są jeszcze przynajmniej dwie cechy, które podnoszą atrakcyjność tych produkowanych "pod kolekcjonera" kart : niewielki nakład,i stosunkowo niska cena. ...Panini Donruss Celebrity cuts Marlene Dietrich swatch card
Data dodania: 22 grudnia 2010
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Autor: Donruss
Kraj wydania: USA
Nakład: 25
Numer seryjny: 017/025
Wydawca: Donruss
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 516 razy od 22 grudnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.