Marlene Dietrich fragment stroju aktorki nr 331

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
47 / 169
<
>
fragment ubioru noszonego przez Marlenę Dietrich (skrawek znajduje się tam, gdzie gwiazdka na nodze). Karta kolekcjonerska z numerem 331/400 wyprodukowana przez Donruss / USA w 2008 roku. Nakład : 400 sztuk.

Firma Donruss niedawno została wcielona do znanej na naszym rynku firmy Panini. Znakomita większość produktów Donruss dotyczy świata sportu, szczególnie baseballu, jako że jest to najbardziej lukratywna gałązka na tamtejszym rynku. Oprócz zwykłych kart przedstawiających gwiazdy, tak filmu, jak i sportu znaleźć można karty z fragmentami kostiumów noszonych przez idoli, kijów baseballowych, a nawet karty z autografami. Każda karta jest indywidualnie numerowana. Moim osobistym zdaniem są jeszcze przynajmniej dwie cechy, które podnoszą atrakcyjność tych produkowanych "pod kolekcjonera" kart : niewielki nakład,i stosunkowo niska cena. ...do projektu użyto fotografii Marleny z 1942 roku autorstwa Laszlo Willinger 'a

Panini Donruss Americana Celebrity cuts Marlene Dietrich swatch card
Data dodania: 22 grudnia 2010
Datowanie przedmiotu: 2008
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Kraj wydania: USA
Nakład: 400
Numer seryjny: 331/400
Wydawca: Donruss
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 344 razy od 22 grudnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.