Marlene Dietrich fragment... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

Marlene Dietrich fragment stroju aktorki nr 31

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
49 / 169
<
>
fragment ubioru noszonego przez Marlenę Dietrich (skrawek znajduje się w gwiazdce na nodze). Karta kolekcjonerska z numerem 31/50 wyprodukowana przez Donruss / USA w 2009 roku. Nakład : 50 sztuk.

seria: Proof

Firma Donruss niedawno została wcielona do znanej na naszym rynku firmy Panini. Znakomita większość produktów Donruss dotyczy świata sportu, szczególnie baseballu, jako że jest to najbardziej lukratywna gałązka na tamtejszym rynku. Oprócz zwykłych kart przedstawiających gwiazdy, tak filmu, jak i sportu znaleźć można karty z fragmentami kostiumów noszonych przez idoli, kijów baseballowych, a nawet karty z autografami. Każda karta jest indywidualnie numerowana. Moim osobistym zdaniem są jeszcze przynajmniej dwie cechy, które podnoszą atrakcyjność tych produkowanych "pod kolekcjonera" kart : niewielki nakład,i stosunkowo niska cena. ...Panini Donruss Americana Celebrity cuts Marlene Dietrich swatch card
Data dodania: 22 grudnia 2010
Datowanie przedmiotu: 2009
Miejsce pochodzenia: Stany Zjednoczone
Stan eksponatu: Dobry
Numer seryjny: 31/50
Autor: Donruss
Nakład: 50
Wydawca: Donruss
Kraj wydania: USA
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 380 razy od 22 grudnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
23 grudnia 2010
nie musisz być Marleną - z powodzeniem wystarczy zawartość Twojego muzeum ;) ..Kilka tygodni temu miałam przyjemność gawędzić z pewnym panem ok. 40-tki, okazało się, że jego właśnie zmarły tata był kolekcjonerem zegarków od kilkudziesięciu lat i poczciwy synek w dwa tygodnie po odejściu rodzica postanowił upłynnić gromadzony latami zbiór pamiątek Na śmietnikach i na aukcjach nie ma naszych "zbiorów" a są uczucia i fragmenty naszego życia, o czym spadkobiercy często nie mają pojęcia.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 grudnia 2010
"Wszystko jest na sprzedaż"? mam parę starych ubrań, wiem, nie jestem Marleną ale może kiedyś....Może też...i nie będę się drożył...
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.