KRUK 1961 Poznań INTERMESS... w Pocztówki Artystyczne w MyViMu.com

KRUK 1961 Poznań INTERMESS Wystawa Karta

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
1 / 34
<
>
CORVUS - Corax - KRUK

1961 .....- bardzo popularna karta z bardzo popularnym znaczkiem - nie ma tu żadnych przesunięć, błędów, pomyłek ani plamek wykrywalnych tylko pod mikroskopem; co więcej, znaczek z początku niechlubnego okresu w polskiej filatelistyce, kiedy znaczki produkuje się dla "kolekcjonerów" ......innymi słowy "walor" pogardzany przez rasowych "filatelistów" - całe szczęście, że żaden ze mnie filatelista tylko zbieracz 'ładnych obrazków';)Kruk miał być jeden ale trafiły się dwa - a dwa to więcej niż jeden i wcale nie gorzej;) ponadto dwa kruki obok siebie z takim ładnym stemplem, na takiej ładnej kartce to już coś (przynajmniej jest za co złapać przy przekładaniu z albumu do albumu) ....
Data dodania: 30 grudnia 2010
Datowanie przedmiotu: 1961
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Dobry
Kraj wydania: Polska
Data na stemplu: 1961
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 267 razy od 30 grudnia 2010
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.