Marlene Dietrich fotografia photo MARLENA

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
59 / 164
<
>
Pocztówka współczesna z reprodukcją niemieckiej karty kolekcjonerskiej z serii Moderne Schönheitsgalerie (=nowoczesna galeria piękności). Te niewielkie karty służyły do promocji marki papierosów Kurmark (Garbaty), z którymi były sprzedawane.

Same karty Garbaty, nawet dzisiaj, po tylu latach zachwycają jakością wykonania.(Ta oraz inne oryginalne karty firmy Garbaty z prezentowanej serii też się pojawią w moich MyviMu zbiorach;)Seria pocztówek "Nostalgia" wydana była w latach 1990-1992 i poprzez ilustracje i barwne reprodukcje przypominała jak wyglądało życie Brytyjczyków w latach 1890-1950.
Data dodania: 6 stycznia 2011
Datowanie przedmiotu: 1990 - 1992
Miejsce pochodzenia: Wielka Brytania
Stan eksponatu: Dobry
Kraj wydania: Wielka Brytania
Numer seryjny: zestaw 39
Wydawca: IRIS
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 298 razy od 6 stycznia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.