Nowy Rok ART DECO Adolfo Busi Skrzaty Świąteczne

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
58 / 232
<
>
Noworoczna pocztówka wg. projektu włoskiego artysty Adolfo Busi. Dzieci przebrane za świąteczne skrzaty obrzucają się śnieżkami, jak to wypada w Nowym Roku. Kartka wyprodukowana we Włoszech na rynek francuski. Ten egzemplarz był najprawdopodobniej dostarczony w osobnej kopercie."Szczęśliwego Nowego Roku i dużo zdrowia naszemu "Małemu Pierrotowi", wraz z dużymi, dużymi buziakami (podpis? Jacquol Paul?).Tata i mama życzą Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Niech Bóg ma Cię w swojej opiece i sukcesem zwieńcza przedsięwzięte przez Ciebie projekty.

Gorące ucałowania,

Margueritte"
Data dodania: 13 stycznia 2011
Datowanie przedmiotu: 1920 - 1930
Miejsce pochodzenia: Włochy
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Autor: Adolfo Busi
Kraj wydania: Włochy
Wydawca: Degami
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 776 razy od 13 stycznia 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.