Мосин-Наган 1891/30 | Mosin... w Świątynia Wiktora w MyViMu.com

Мосин-Наган 1891/30 | Mosin wz.1891/30 (1942)

OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
144 / 161
<
>
Karabin Mosina po (zdj.1,2,3) generalnym czyszczeniu ze świeżo wybejcowaną kolbą. Czyszczenie polegało na usunięciu pozostałości po starym smaże ,w którym te karabiny były zabezpieczone przed magazynowaniem po II Wojnie Światowej. Usunięta została powierzchniowna rdza I wszystko inne czego tam nie powinno było być. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego. Czekam na wasze opinie. Ostatniie dwa zdjęcia pokazują jak wyglądał karabin przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac.
Data dodania: 24 czerwca 2011
Datowanie przedmiotu: 1942
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Bardzo dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 1010 razy od 24 czerwca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
19 marca 2017
Dzięki za info. Wosk lub olej lniany zabarwi tak klimatycznie drewno?
19 marca 2017
jeżeli masz możliwosć użycia acetonu to bardzo polecam. wylać troszkę na szmatke i przecierać po drewnie. Aceton zacznie rozpuszczać lakier (w przypakdu lakieru na mosinie). Daj mu godzinke lub więcej żęby przesechł a potem już działaj jak uważasz. Generalnie teraz nie używam żadnych bejcy. Stosuje olej lniany albo wosk do drzewa.
18 marca 2017
Witam. Mógł by Pan opisać czym usunał stary lakier oraz jakim srodkiem zabarwił kolbę?
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.