MOSKWA w Kolekcjoner w MyViMu.com
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
50 / 66
<
>
MOSKWA - Hotel "Ukraina"Położony nad brzegiem rzeki Moskwy Hotel "Ukraina" jest jedną z tzw. "siedmiu sióstr". Budynek ten został oddany do użytku w 1957 r., ma 206 m wysokości i stanowi do dziś najwyższy hotel w Europie. Został sprzedany w 2005 roku przez władze miejskie za około 270 mln dolarów i obecnie nosi również nazwę Radisson Royal Hotel. Prace renowacyjne rozpoczęte w marcu 2007 roku kosztowały 300 mln dolarów. Masywną budowlę z białego kamienia udekorowaną sowieckimi symbolami wieńczy wysoka na 73 metry wieża. Hotel na 34 piętrach oferuje ponad 500 pokoi i 38 apartamentów oraz piękną panoramę Moskwy. Ceny zaczynają się od 150 Euro.
Data dodania: 3 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1973
Miejsce pochodzenia: ZSRR
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!
Eksponat został odwiedzony łącznie 266 razy od 3 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.