GALICJA i LODOMERIA - MARIEMI

Duże zdjęcie GALICJA i LODOMERIA - MARIEMI
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
9 / 75
<
>
Regno di Galizia e Lodomiria / Królestwo Galicji i Lodomerii. Wydawca: Mariemi, Mediolan 1833, mapa pochodzi z dość rzadkiego atlasu Austrii włoskiego autora. Wymiary: arkusz 45 x 37,5 cm, mapa 41 x 32 cm. Oryginalny staloryt z początków XIX wieku! Papier czerpany, liniowy znak wodny, kolorowany (granice, ramki) w epoce. W lewym dolnym rogu legenda z podziałem administracyjnym u góry tytuł mapy. Mapa obejmuje teren od Bielska i Białej na zachodzie, po Czerniowce i Suczawę na południowym wschodzie. Znakomity stan zachowania, papier czysty i świeży, znać dobre przechowywanie.
Data dodania: 16 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1833
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 1429 razy od 16 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.