ORZEŁ W DWORZE ARTUSA Z TEKI GDAŃSK 1928

Duże zdjęcie ORZEŁ W DWORZE ARTUSA Z TEKI GDAŃSK 1928
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
22 / 75
<
>
Jan Kanty Gumowski, oryginalny tytuł: "Tarcza w dworcu Artusa". Litografia przedstawiająca tarczę herbową we wnętrzu Dworu Artusa. Na tarczy Orzeł z herbem Janina, po bokach dwie mniejsze tarcze z Pogonią i Orłem. Mało czytelna sygnatura na płycie (artysta nie wykonywał w tym cyklu odręcznych sygnatur). Wymiary arkusza około 35 x 51 cm, wymiary rysunku około 22 x 28 cm. Drobne uszkodzenia i zabrudzenia na krawędzi bez jakiejkolwiek szkody dla rysunku. Zachowana (choć lekko pognieciona i postrzępiona) bibułka ochronna z tytułem w języku polskim, francuskim i angielskim.
Data dodania: 16 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1928
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 244 razy od 16 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.