PORTAL RATUSZA STAROMIEJSKIEGO Z TEKI GDAŃSK

Duże zdjęcie PORTAL RATUSZA STAROMIEJSKIEGO Z TEKI GDAŃSK
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
24 / 75
<
>
Jan Kanty Gumowski, oryginalny tytuł: "Portal w ratuszu polskim". Piękna litografia przedstawiająca portal Ratusza Staromiejskiego w Gdańsku. Widać znaczne różnice w stosunku do stanu obecnego, jak na przykład znacznie większą tarczę herbową z Orłem. Sygnatura na płycie "J.Gumowski" (artysta nie wykonywał w tym cyklu odręcznych sygnatur). Wymiary arkusza około 35 x 51 cm, wymiary rysunku około 26 x 35 cm. Drobne uszkodzenia i zabrudzenia na krawędzi bez jakiejkolwiek szkody dla rysunku. Zachowana (choć lekko pognieciona i postrzępiona) bibułka ochronna z tytułem w języku polskim, francuskim i angielskim.
Data dodania: 16 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1928
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 321 razy od 16 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.