BRAMA MARIACKA Z TEKI GDAŃSK 1928

Duże zdjęcie BRAMA MARIACKA Z TEKI GDAŃSK 1928
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
25 / 75
<
>
Jan Kanty Gumowski, oryginalny tytuł: "Brama miejska przy rynku rybnym". Piękna litografia przedstawiająca Bramę Mariacką od strony Motławy. Widoczne różnice w stosunku do stanu obecnego. Na pierwszym planie łódź żaglowa i mewy. Sygnatura "J.Gumowski" na kamieniu (artysta nie wykonywał w tym cyklu odręcznych sygnatur). Wymiary arkusza około 35 x 51 cm, wymiary rysunku około 25 x 36 cm. Drobne uszkodzenia i zabrudzenia na krawędzi bez jakiejkolwiek szkody dla rysunku. Zachowana (choć lekko pognieciona i postrzępiona) bibułka ochronna z tytułem w języku polskim, francuskim i angielskim.
Data dodania: 16 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1928
Miejsce pochodzenia: Polska
Stan eksponatu: Nie określono
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 212 razy od 16 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.