République du Burundi

Duże zdjęcie République du Burundi
OPCJE:
Zdjęcia na licencji:
Eksponaty w kolekcji
63 / 401
<
>
Burundi.1967. Zn. nr. Mi.378.Prezydent Burundi Michel Micombero i burundyjska flaga.

Znaczek z 4 znaczkowej serii upamiętniającej pierwszą rocznicę proklamowania republiki.Burundi (rundi Uburundi, fr. Burundi) Republika Burundi (rundi Republika y’Uburundi, fr. République du Burundi) – państwo w środkowej Afryce, bez dostępu do morza. Graniczy z Rwandą, Tanzanią i Demokratyczną Republiką Konga.Michel Micombero (1940-16 lipca 1983) był pierwszym prezydentem Burundi od 28 listopada 1966 do 1 listopada 1976..Pochodził z plemienia Tutsi.Flaga Burundi - prostokąt przedzielony dwiema białymi przekątnymi na części o kolorach czerwonym i zielonym. Trzy gwiazdy reprezentują trzy miejscowe plemiona: Tutsi, Hutu i Twa.
Data dodania: 20 lipca 2011
Datowanie przedmiotu: 1967
Miejsce pochodzenia: Burundi
Stan eksponatu: Dobry
Pomóż uzupełnić opis Dowiedz się więcej Zauważyłeś błąd lub wiesz coś więcej na temat tego eksponatu?
Zasugeruj właścicielowi poprawiony opis i Zdobądź punkty dla swojego muzeum!

Eksponat jest widoczny w następujących kategoriach serwisu.

Eksponat został odwiedzony łącznie 417 razy od 20 lipca 2011
Reklama
Dodaj komentarz
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. MyViMu.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.