Moje zbiory...

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Moje zbiory...
Powracam do MyVimu w roku 2022, tj. chyba po 7 latach przerwy. Zobaczymy co z tego wyjdzie... Zapraszam do zwiedzania. Moja kolekcja to przede wszystkim pamiątki po 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej z Krotoszyna, pamiątki związane z Krotoszynem i hełmy PRL. Jednakże czasem pokazuję także inne militaria i starocie.

Wszelkie rzeczowe komentarze, jak i rzeczowa dyskusja w komentarzach jest mila widziana.

Jeżeli jesteś zainteresowany użyciem moich zdjęć, to zapytaj mnie o zgodę. Z reguły zgadzam się na to nieodpłatnie, tj. dla potrzeb publikacji itp. Nie kradnij!

Liczba eksponatów: 220

Tagi:
krotoschin krotoszyn 56 pulk 56 pulk piechoty zdjecia militaria helm helm polski bagnet 56 pulk piechoty wielkopolskiej 56 pp


Pamiątki po 56 Pułku Piechoty Wielkopolskiej z Krotoszyna, a także kilka innych wojskowych zdjęć i pamiątek. Ewentualne użycie zdjęć, tj. zasady użycia, zostały przeze mnie opisane w informacji o muzeum, jak i na karcie każdego eksponatu. Nie toleruję kradzieży moich zdjęć!
Eksponaty związane z Krotoszynem i okolicami czyli pamiątki z moich rodzinnych stron. Przede wszystkim będę pokazywał tutaj dokumenty, zdjęcia i pocztówki związane z miastem. Czasem pojawią się jednak także inne starocie z regionu. Zapraszam do zwiedzania! Ewentualne użycie zdjęć, tj. zasady użycia, zostały przeze mnie opisane w informacji o muzeum, jak i na karcie każdego eksponatu. Nie toleruję kradzieży moich zdjęć!
Tutaj pojawiają się wszelkiego rodzaju starocie, fanty wojskowe i inne niż wojskowe, do których nie odnoszą się pozostałe działy mojego muzeum.
W dziale prezentowane są hełmy i czapki wojskowe (z małymi wyjątkami). Głównie skupiam się na hełmach polskich. Zachowałem także zdjęcia starego zbioru hełmów, którego kiedyś się pozbyłem. Zbieranie hełmów wznowiłem w roku 2020.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.