kolekcja hełmów strażackich, wojskowych w MyViMu.com

 kolekcja hełmów strażackich, wojskowych

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
http://mojakolekcja.tk/

Witamy,
Zapraszamy do obejrzenia części naszej kolekcji poświęconej głównie tematyce pożarniczej i wojskowej. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań i uwag, bardzo prosimy o kontakt e-mailowy niktto.tu@gmail.com.

Do zbierania tego wszystkiego jest nas dwóch, ale tak naprawdę to Ojciec ma tutaj decydujący głos. Jemu też dedykuję tę stronę. Jak to zwykle bywa zaczęło się od jednego hełmu. Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, z tygodnia na tydzień apetyt rośnie i skromna kolekcja robi się coraz większa. Obecnie główna część naszych zbiorów znajduję się w jednym pokoju i części garażu. Mamy nadzieję że będziemy mogli uaktualniać stronę nowymi zdjęciami. Gdyby ktoś z Państwa chciał obejrzeć na żywo kolekcję, wymienić się poglądami albo jakimś sprzętem, prosimy o kontakt drogą e-mailową.

Tagi:
czapki helmy helmy-strazackie kolekcja roznosci straz toporki


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.