"BramaTargowa". Graciarnia Pameli

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Prezentacja części moich zbiorów, głównie związanych ze starym Elblągiem, choć są i inne dziedziny, które mnie interesują i są na tym profilu ujęte w osobne kategorie :)
Gromadzę zwłaszcza amatorskie przedwojenne fotografie ze swojego miasta.
Zapraszam do oglądania.

Proszę osoby, które przekopiowują zdjęcia na inne portale i serwisy społecznościowe, aby robiąc to, oznaczały źródła - to sprawa wzajemnego szacunku. My (kolekcjonerzy) udostępniamy materiały, które gromadzimy własnym sumptem częstokroć przez lata, fotografujemy je i skanujemy, analizujemy, konsultujemy z innymi i opisujemy, a przy tym nie trzymamy swoich "skarbów" w szufladach, dzięki czemu wszyscy zainteresowani danym tematem mogą je oglądać. Nie oczekujemy wiele, jeśli chcemy by postronni poprzez wzmiankę opisową uznawali własność naszych zbiorów prywatnych, jeżeli są dalej "cytowane" gdzieś w sieci, poza kontekstem w jakim sami je pierwotnie opublikowaliśmy.

Liczba eksponatów: 155

Tagi:
elbing elblag prusy


Dział: Elbląg


Dział: Pozostałe


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.