MagiaKartek.pl w MyViMu.com

Konto Komercyjne MagiaKartek.pl

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
http://www.magiakartek.pl to serwis drukowanych kartek okolicznościowych.
Użytkownik edytuje treść oryginalnej okładki, wkleja zdjęcie i wypełnia kartkę życzeniami. Może w każdej chwili podejrzeć podgląd swojej kartki.
Kartka jest drukowana i wysyłana przez nasz serwis nawet tego samego dnia.
Tła kartek są wyjątkowe i niepowtarzalne, często humorystyczne.

MagiaKartek.pl to prawdziwa alternatywa dla nudnych i wszechobecnych kartek elektronicznych (mailowych), do których nikt nie przywiązuje wagi.
Teraz można dać coś wyjątkowego spędzając na to tak samo tylko kilka minut.

MagiaKartek.pl łączy w sobie tradycyjną formę wyrażania uczuć z pomocą nowych technologii. Jest to serwis który powstał z myślą o ludziach ceniących sobie namacalny dowód okazywania uczuć do bliskiej im osoby. W naszych galeriach już można znaleźć wiele ciekawych propozycji na każdą okazję, bo tak naprawdę to Ty wybierasz którą kartkę podarujesz i z jakiej okazji.

Jeśli chcesz wkleić swój eksponat i wysłać jako drukowaną kartkę, wejdź na naszej stronie do kategorii FOTO-mania i wybierz interesujący Cię szablon. Wgraj zdjęcie ze swojego dysku prosto w obszar kartki i dokończ zamówienie. Reszta należy już do nas. Swoją kartkę otrzymasz listem piorytetowym.

Miasto / Miejscowość
Gliwice

Kod pocztowy
44-100

Adres
ul. Krucza 1/15
44-114 Gliwice

NIP 6312596276, REGON 241298381

Strona WWW
http://www.magiakartek.pl

Klasyfikacja
Artystyczne

Pozycja na mapie

Liczba eksponatów: 23

Tagi:
kartki kartki personalizowane kartki drukowane kartki okolicznosciowe kartki slubne swiateczne zyczenia urodziny kartki urodzinowe personalizacja


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.