Blitzteam - pojazdy zabytkowe i inne starocie nie tylko motoryzacyjne

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Witamy wszystkich kolekcjonerów oraz zwiedzających. Prezentowane przez nas pojazdy to rodzinna kolekcja.
Początkowo w kolekcji znajdowały się ciężarówki z okresu II Wojny Światowej, lecz z czasem przybywało pojazdów również z innych lat. Naszymi perełkami są nastepujące pojazdy: 2x Opel Blitz 3,6-6700A, Zis 5, Mercedes L4500A oraz Opel P4 pick-up, Wołga gaz 24, Renault AHS . Zapraszamy również na naszą stronę http://www.blitzteam.pl - gdzie znajduje się baza pojazdów zabytkowych z naszej kolekcji, a także auto-zabytków zaprzyjaźnionych kolekcjonerów. Istnieje możliwość wynajmu pojazdów do ślubów, filmów, rekonstrukcji historycznych, festynów, studniówek oraz innych tego typu imprez.

zachęcamy do odwiedzin naszego konta na Facebooku:

https://www.facebook.com/pages/BlitzTeam/144259002282693


W zbiorach tego wirtualnego muzeum, znajdują się również inne eksponaty z minionych czasów, lecz jest to już kolekcja naleząca do mnie- kustosza tego muzeum.

Wynajem pojazdów zabytkowych

e-mail: [email protected]

tel. 603-781-852
tel. 691 855 766

Liczba eksponatów: 194

Tagi:
opel blitz 3 ton rekwizyty teatralne i filmowe

Fora dyskusyjne:


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.