Muzeum Kalendarzyków Kieszonkowych

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
W Muzeum Kalendarzyków kieszonkowych przedstawione są eksponaty zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Można zobaczyć pojedyncze egzemplarze wydawane przez różnorakie firmy w celach reklamowych, przez pojedyncze osoby, a także całe serie tematyczne. Właśnie te ostatnie są myślą przewodnią całej wystawy. Zapraszam do oglądania.
Nowe eksponaty będą dodawane stopniowo, ponieważ moja kolekcja powiększa się już od 10 lat i przedstawienie na raz wszyskich pozycji jest niemożliwe. Łącznie posiadam ponad 29 tys. kalendarzyków, a liczna ta wzrasta praktycznie każdego dnia :) Wszyscy zainteresowani mogą mnie pytać o co chcą, zarówno na forum, pv, e-mial ([email protected]) oraz gg: 2818268. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania dotyczące mojej kolekcji, jak i ogólnie kalendarzyków.

Liczba eksponatów: 143

Tagi:
kalendarz kalendarze kalendarzyk kalendarzyki kieszonkowe kieszonkowy listkowe listkowy miesiac rok

Fora dyskusyjne:


Dział: Albumy


Tak przedstawia się moja kolekcja na półce. Raz na jakiś czas zdjęcie to będzie aktualizowane :)

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.