Pozostałości z Breslau oraz inne starocie użytkownika SharkGeneration w MyViMu.com

 Pozostałości z Breslau oraz inne starocie użytkownika SharkGeneration

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Skromna kolekcja różnych eksponatów m.in. porcelanowe zamknięcia od butelek , guziki , odznaczenia , medale , części wojskowego oporządzenia oraz przedmioty codziennego użytku w większości ich historia wiąże się z przedwojennym Wrocławiem (Breslau) i w większości pochodza z okresu 1900 - 1945 .

Prezentowane kolekcje nie propagują żadnej ideologii totalitarnej.

Zapraszam serdecznie do zwiedzania
SharkGeneration

Liczba eksponatów: 124

Tagi:
breslau-brauerei


Medale , odznaczenia , itp.pozyskane bądź znalezione na terenie dzisiejszego Wrocławia ,a dawnego Breslau.
W tym miejscu będą prezentowane zamknięcia porcelanowe od butelek z miasta Breslau oraz wielu innych miast na terenie których w minionej epoce funkcjonowaly browary, rozlewnie piwa, składy piwa ,ale również rozlewnie wód mineralnych. W miare wolnego czasu będe dodawał nowe eksponaty. Zapraszam do zwiedzania.
W tym dziale będą prezentowane eksponaty papierowe takie jak: KSIĄŻKI , DOKUMENTY , MAPY , ZDJĘCIA , itp ..
W tym dziale będą prezentowane: MILITARIA, CZĘŚCI OPORZĄDZENIA , BAGNETY , itp.. przedmioty związane z wojskiem w wiekszości eksponaty będą dotyczyły okresu 1939 - 1945 i w większości bedą związane z armią III Rzeszy. Niestety często tylko tego typu "fanty" można odnaleźć we Wrocławiu i jego okolicach.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.