kolekcja zrywek i nakładek z terenu II RP - RyBy

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Moje zainteresowanie birofilistyką datuje się od 2003 roku. Zbieram przede wszystkim polskie kapsle od piwa, wszelkie pamiątki po Browarach Warszawskich ale także tzw. zrywki oraz nakładki na butelki pochodzące od czasów zaborów do II Wojny Światowej, z obszaru jaki zajmowała Rzeczypospolita do 1939 roku. Na tej stronie chciałbym zaprezentować przede wszystkim mój zbiór zrywek i metalowych nakładek na butelki. Znajdzie się tu również kolekcja kapsli od niemieckich wód mineralnych oraz inne ciekawe przedmioty z mojego zbioru.
zapraszam na stronę stworzonego przeze m nie katalogu zrywek i nakładek na butelki: https://sites.google.com/view/katalogzrywek
oraz na profil FB

W MyViMu od: 14 grudnia 2012

Liczba eksponatów: 56


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.