kolekcja adammodore

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Jestem Adam od kilku lat zajmuję się kolekcjonowaniem starych komputerów i kalkulatorów. Staram się, aby komputery przywrócić do stanu fabrycznego, usuwam wszystkie nieoryginalne naklejki i przeróbki. Każdy sprzęt jest rozkręcany "w mak" i dokładnie czyszczone są wszystkie elementy. Staram się też naprawiać elektronikę. Moja kolekcja nie jest duża, liczy około 100 eksponatów, głównie marki COMMODORE, postaram się wszystko umieścić na stronie.

Jestem fanem i nielicznym czynnym użytkownikiem COMMODORE 64.

Jeśli masz w piwnicy, w szafie bądź na strychu jakiś stary komputer( ATARI, COMMODORE, AMIGĘ lub ZX) możesz mi go sprzedać, albo podarować:) każde, nawet małe urządzenie związane z moją kolekcją będzie mile widziane.

Plan na najbliższy czas: zdobycie kalkulatorów polskiej produkcji (ELWRO), zdobycie akcesoriów do konsol NINTENDO, ATARI 7800 oraz SEGA.

Strona w budowie, w miarę możliwości będę uzupełniał moje wirtualne muzeum. W pierwszej kolejności dodam eksponaty, jak się z tym uporam popracuję nad dokładniejszym ich opisaniem.

W MyViMu od: 24 sierpnia 2013

Liczba eksponatów: 102

Tagi:
commodore amiga stare komputery stare kalkulatory adammodore kolekcja adammodore kolekcja starych komputerow kolekcja starych komputerow wolsztyn stare komputery wolsztyn


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.