Polskie Ryngrafy Patriotyczne - Pamięć i Tradycja

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Witam serdecznie wszystkich odwiedzających!

W niniejszym muzeum będę systematycznie zamieszczać eksponaty z mojej kolekcji polskich ryngrafów patriotycznych. Kolekcja ukierunkowana jest przede wszystkim na okres międzywojnia, mam nadzieję, że z czasem wzbogaci się również o eksponaty z okresu polskich powstań narodowych.

Przy okazji postaram się rozszerzyć prezentowane zbiory o kolekcję polskich orzełków czapkowych z okresu międzywojnia, II wojny światowej oraz PRL.

Zachęcam do komentowania i wymiany informacji na temat poszczególnych eksponatów, nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, więc tym chętniej zapoznam się z opiniami osób bardziej doświadczonych.

Dziękuję za odwiedzenie muzeum i zapraszam ponownie!:)

W MyViMu od: 25 czerwca 2017

Liczba eksponatów: 23

Tagi:
ryngraf pamiatka symbole narodowe patriotyk orzelek


W tym dziale zamieszczona jest kolekcja polskich ryngrafów patriotycznych z różnych epok, głównie z okresu międzywojnia.
W tym dziale znajduje się kolekcja polskich orzełków czapkowych z różnych epok: przedwojenne, wojenne i powojenne.
W tym dziale znajdują się różnego rodzaju polskie pamiątki patriotyczne oraz wojskowe z mojej kolekcji.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.