Muzeum ślubu

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Muzeum użytkownika wolnomariusz

Zainwestuj w to muzeum!


Rzecz dotyczy Waszego wielkiego skarbu rodzinnego. Podzielcie się, udostępnijcie stare fotografie ślubne. Oryginały zostaną u Was, a dobra wiadomość o waszych ślubach obiegnie cały świat. Wyjdzie ze strychu, starego pudła, szuflady, strony albumu, by rozkołysać wspomnienia, uroki czasu minionego, schwytanego w kadr - dziś już pożółkłej fotografii. Obrazu pełnego tajemnicy uwolnionej na ile się da przez nosicieli rodzinnej pamiątki. Portrety przodków: rodziców, dziadków, pradziadków i prababć. Kto to wie albo jeszcze dalej i dalej. Zawsze młodsi od fotografii, która jako gatunek, coraz szybciej zmierza by zdmuchnąć na torcie dwieście płonących świec. Szanujmy wspomnienia. Wywołujmy duchy uroczystych spotkań z panem Fotografem. Zatrzymane w tym czasie chwile, tworzą wielkie bogactwo cudownej pamięci. Nie można jej trzymać w sejfie, zabarykadować i zawładnąć na wyłączność. To nie są nieme obrazy. Tyle nam mają jeszcze do opowiedzenia. Nie ubezwłasnowolniajcie przeszłości, kiedy możecie nią wypełnić klimat współczesnych. Zapraszam z entuzjazmem do udostęponienia rodzinnych , ślubnych pamiątek. Właśnie tu i teraz. Zawieście portrety swoich Przodków na ścianch wirtualnej galerii, żeby było na czym "oko zawiesić"


W MyViMu od: 18 sierpnia 2017

Liczba eksponatów: 144

Tagi:
slub wesele dawna fotografia slubna czar par staruszek slub ludzie zwyczaje obrzedy wielkopolanie na slubnym kobiercu malowane swiatlem narzeczeni para czas uroczystosc panna mloda zapytuski

Fora dyskusyjne:


Wystawy


Zapraszam do działu prezentacji fotografii ślubnych pozyskanych od widzów tego muzeum. W początkowej fazie eksponaty będą pojawiać się w kolejności zgłoszeń udostępnienia. Z czasem pozyskają scenariusz wspólnej wystawy. Zapraszam do przekazywania informacji o chęci udostępnienia fotografii lub przesyłania gotowych skanów ślubnych pamiątek: na adres: syndykat44@poczta.onet.pl

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.