Muzeum Ziemi Kozielskiej i Śląska Opolskiego (w organizacji)

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Muzeum użytkownika laki1p1. W muzeum przedstawiam przedmioty, które zdobywałem przez kilkanaście lat. Są to głównie militaria, ale też monety, guziki, przedmioty codziennego uzytku. Muzeum jest legalnie działającą jednostką wpisaną do rejestru muzeów Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wszelkie przedmioty przedstawione w muzeum pochodzą z legalnych źródeł (głównie zakupy od osób prywatnych), bądź darów. Moim celem nie jest propagowanie jakichkolwiek idei bądź poglądów. Muzeum ma na celu poszerzanie wiedzy i zachowanie dla następnym pokoleń przedmiotów zabytkowych.

W MyViMu od: 21 stycznia 2018

Liczba eksponatów: 174

Tagi:
monety odznaczenia odznaki bron bagnet pistolet karabin guziki denar niesmiertelnik znamka dogtag coin munze srebro silver silber

Pozycje w rankingach użytkowników:


Wystawy


Odznaczenia i odznaki głównie wojskowe

Dział: Pieniądz


Monety i banknoty z różnych okresów

Dział: Guziki


Guziki zarówno wojskowe jak i cywilne

Dział: Militaria


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.