Konto Komercyjne Muzeum ZIBIMAG

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
Muzeum użytkownika ZIBIMAG Serdecznie witam wszystkich w moim wirtualnym muzeum. Głównym motywem wystawy będą kłódki zamki klucze stare i nowsze.Eksponaty które wystawiam są moją własnością staram się remontować według umiejętności i chęci nie zawsze jest jest to możliwe i taki zabytek musi poczekać kilka miesięcy albo lat. Klucze do starych kłódek dorabiam bez otwierania eksponatu na tak zwanego czuja. W dalszej części będzie trochu eksponatów z pierwszej wojny światowej.
Wyeksponuje także pamiątki rodzinne które są dla mnie cenne ale nie stanowią dobra materialnego. Jestem otwarty na krytykę i wszelkie podpowiedzi mile widziane, życzę miłego oglądania pozdrawiam ZIBIMAG

Klasyfikacja
Brak

Pozycja na mapie

W MyViMu od: 26 lutego 2023

Liczba eksponatów: 47

Tagi:
kowalstwo slusarstwo zamek-klucze


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.