Artefakty z minionych lat Falkenburg

Informacje o muzeum

Podziel się Wyślij wiadomość

Odznaki:

Opis muzeum :
W muzeum pokażę swoje skromne zbiory mam nadzieje że moje eksponaty się spodobają proszę o wszelką pomoc jeżeli chodzi o opisy przedmiotów i zachęcam do komentowania.
Zbieractwem i poszukiwaniem na pchlich targach zajmuje się od 7 lat.Czasem odwiedzę jakiś stryszek lub złomowisko .
Najbardziej mnie cieszą wszelkiego rodzaju medale odznaczania i insygnia mundurowe .

Liczba eksponatów: 125

Tagi:
felerystyka guzik krzyz medale medaliki odznacznia odznaki


Przedmioty które tu prezentuje są 100% oryginalne mogą służyć jako wzornik do porównań . W miarę rozbudowy muzeum postaram się wrzucać dokładniejsze zdjęcia.

Dział: Numizmatyka


Pamiątki z minionej epoki związane ściśle z moim miastem rodzinnym i jego najbliższymi okolicami. Jeżeli ktoś z państwa posiada coś związanego z Falkenburg to chętnie odkupie .
W tym dziale prezentuję moje książki oraz dokumenty. Osobiście nie pasjonuję się zbieraniem tego typu rzeczy - po prostu nie mogę obojętnie koło nich przejść, w momencie, gdy ktoś chce je wyrzucić lub zniszczyć. I takim sposobem zgromadziłem małą biblioteczkę. Jeżeli ktoś jest zainteresowany jakąś książką chętnie się wymienię na ...(patrz główna kolekcja)
Szkoda mi tych cudeniek zawsze zabieram je od znajomych lub rodziny jak chcą się ich pozbyć.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.