Poradniki MyViMu

Poradniki MyViMu

Kolekcje

Zapraszamy do działu z poradnikami na blogu MyViMu.com Blog Poradniki

Fotografia bezcieniowa oraz podstawy fotografowania Jako kustosz wirtualnego muzeum, powinieneś zadbać o jak najlepsze zaprezentowanie swoich zbiorów. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik Fotografia bezcieniowa oraz podstawy fotografowania.

Poradnik fotografii dla kustosza wirtualnego muzeum Stworzyliśmy ten poradnik by pomóc Ci zrobić dobre zdjęcia, które podkreślą walory Twoich eksponatów i sprawią, że Twoje Wirtualne Muzeum będzie chętnie odwiedzane przez gości.
Zobacz poradnik fotografii dla kustosza wirtualnego muzeum.

Zakładanie własnego muzeum Zastanawiasz się jak założyć własne muzeum? Zapoznaj się z opisem procedur przygotowanym przez Pawła Zaniewskiego, założyciela Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej.

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.