Partners

PARTNERZY

 

Współpracujemy z wydawnictwami oraz portalami z dziedziny kolekcjonerstwa, historii i sztuki, prywatnymi muzeami, instytucjami powiązanymi z historią i sztuką, giełdami kolekcjonerskimi itp.

 

Współpraca pozwala nam promować działania nasze i naszych partnerów poprzez wspólną realizację projektów, konkursów, wydarzeń kulturalnych, akcje patronackie i informacje medialne.

 

Wśród naszych stałych partnerów znajdują się też firmy z innych branży, dzięki którym nasz serwis może się rozwijać dla Was pod względem technicznym, merytorycznym i wizualnym.

 

Jeśli chodzi Ci po głowie intrygujący pomysł, o którym chciałbyś nas poinformować lub zrealizować go wspólnie, zapraszamy do kontaktu!

 

Nasi partnerzy:

 

odk.png
 
 
 
 
 
 

      

 

 

 

 

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.