Zakladanie-wlasnego-prywatnego-muzeum-przykladowa-opinia

Zakładanie własnego prywatnego muzeum - przykładowa opinia

Niniejsza opinia jest załącznikiem do Poradnika zakładania własnego prywatnego muzeum. Zgłoszenie można pobrać również w formie pliku .doc


Jan Kowalski Dnia, ………

Wójt Gminy …………..


         Pan …………….

         ………………


W nawiązaniu do przeprowadzonej rozmowy i przedstawienia projektu utworzenia muzeum na terenie gminy ………… wyrażam pełne poparcie dla Pana inicjatywy.

Utworzenie Muzeum ………………….. w ……………. uważam za cenną inicjatywę społeczną. Dzięki niej, gminie przybędzie miejsce, w którym można będzie prezentować przedmioty historyczne związane z regionem.

Niewątpliwie miejsce to przyczyni się do poznania historii naszej gminy i jej promocji. Cennym pomysłem jest organizowanie wystaw okolicznościowych
i rocznicowych. A przede wszystkim to, iż muzeum pełniło by rolę edukacyjną w procesie kształtowania świadomości dzieci i młodzieży upowszechniając tradycję i historię lokalną.

Jako Wójt Gminy …………….. jestem przekonany, iż pańska inicjatywa spotka się
z pełnym zrozumieniem ze strony władz samorządowych, placówek edukacyjnych oraz zaowocuje długofalową współpracą, zwłaszcza, że dał się Pan poznać jako inicjator działań edukacyjnych i społecznych.


Z poważaniem

 


Opracował:
Paweł Zaniewski – Założyciel
Muzeum Oręża i Techniki Użytkowej
www.zaniewscy.mazowsze.pl

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.

Rejestracja i logowanie w serwisie oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.