MUSEUM TOMATORUM - Pamiątki Przeszłości : Pocztówki - Warszawa

Informacje o dziale muzeum


Muzeum MUSEUM TOMATORUM - Pamiątki Przeszłości

Muzeum:
Profil Profesjonalny MUSEUM TOMATORUM - Pamiątki Przeszłości
Kustosz:
tomator Wyślij wiadomość
Opis działu:
Brak możliwości segregowania zbiorów w systemie "drzewa" (albo "piramidy") powoduje, że zamiast jednego działu poświęconego pocztówkom - mam ich kilka, w tym dział "A to Polska właśnie" z pocztówkami z naszej Ojczyzny. W dziale tym są kolekcje z różnych miast, województw, krain. Jednakże okazuje się, że to też za mało. Z powodu dużej ilości pocztówek z Warszawy i galimatiasu jaki powstał w kolekcji "Warszawa", musiałem warszawskie pocztówki oddzielić od kolekcji zasadniczej i stworzyć oddzielny dział, który rozbiłem na kolekcje poświęcone konkretnym ulicom, placom, budynkom, pomnikom, parkom itp.
Mam nadzieję, że kiedyś administratorzy MYViMU opracują system, który pozwoli na usystematyzowanie zbiorów w wielopoziomowych kolekcjach na wzór folderów w Eksploratorze Win itp.

Kolekcje w tym dziale


Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.