FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Karta magnetyczna 1242
Karta magnetyczna 1242

Czy ktoś widział? Czy ktoś wie?

24 marca 2014
Znalazłam guzik i nie wiem nic o jego pochodzeniu. Może ktoś z Was zna jego pochodzenie i rok użytkowania przez marynarkę? Jest wielkości monety 5 zł, naj prawdopodobniej był malowany złotą farbą gdyż w szczelinkach jeszcze ją widać. Bardzo proszę o pomoc.
Profil Profesjonalny
24 marca 2014
Możliwe że jest to guzik współczesny, ostatnio są modne w płaszczach dodatki tego typu. Materiał - plastik?
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
25 marca 2014
Moim zdaniem to guzik tylko stylizowany na marynarski,wygląda jakby zrobiono go z plastiku...
27 marca 2014
Witam ponownie. W odpowiedzi na Wasze pytania. Nie są one zrobione z plastiku. Jest to raczej aluminium.... Lekki metal srebrny. Próbowałam jednego złamać z myślą,że to plastik, po wyginał wystrzępił się ale nie złamał widać teraz wyraźnie,że jest to coś ala aluminium
Profil Profesjonalny
27 marca 2014
Ostatnio lachony w takich płaszczykach chodzą:

Także ja uparcie pozostanę przy swoim.
27 marca 2014
tak to wygląda po próbie złamania.
27 marca 2014
To nie jest plastik, to Znal. Guzik współczesny, pasmanteryjny z motywem marynistycznym. Wykonany techniką odlewu ciśnieniowego. Rzekłbym nawet, że mocno współczesny.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.