FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
jasne pełne

Aukcja Allegro czy warto

6 kwietnia 2014

Czy warto kupić jest coś tam fajnego cena 10 zł z przesyłka 20 zł???????
Tylko trochę podejrzanie w opisie nic nie ma może to być nawet plastikowe -,-
http://allegro.pl/zestaw-i4114110774.html
6 kwietnia 2014
Jak dla mnie sam metalowy złom wylowiony z szuflad
6 kwietnia 2014
Trochę zawyżony koszt przesyłki,ale za tą cenę warto.
To na pewno nie złom
6 kwietnia 2014

Chodzi mi o te zaznaczone bo raczej innego nic tam nie ma fajnego
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 kwietnia 2014
Wśród zaznaczonych przedmiotów jest krzyż harcerski,odznaka OTP PTTK,odznaka"Wzorowego Żołnierza",dwie odznaki z czasów PRL i dwie (chyba) turystyczne blaszki do zamocowania na lasce.Ja widzę tu jeszcze trzy inne ciekawe przedmioty - drugą "wzorkę"(u góry,odwrócona),emblemat artylerii (koło dolnej "wzorki",odwrócony) i jeszcze jedną odznakę (może PTTK,odwrócona,koło tej PPS).Te przedmioty są na pewno warte więcej niż chce kupujący,nawet z uwzględnieniem ceny przesyłki (to wszystko metal który waży,więc nie może być tanio).Są też chyba jakieś guziki,ale nie widać dobrze bo zdjęcie niechlujnie zrobione.
7 kwietnia 2014
Same dewocjonalia można sprzedać za większą cenę,a resztę sobie zostawić
12 kwietnia 2014
Myślę, że napewno warto. Cóż to jest 10 zł. Nawet nie jedna kawa.
12 kwietnia 2014
Poszło za dychę,ja przegapiłem
12 kwietnia 2014
Mi udało się wygrać ta aukcje zobaczymy w Poniedziałek jak przyjdzie paczka :)
15 kwietnia 2014

Z tego zestawu zakupionego na Allegro tylko to wybrałem do kolekcji z dewocjonalia nie wiem jeszcze co zrobić.Reszta poszła do kosza typu jakieś plastikowe guziki czy ten mini dzwonek z pseudo liściem :)
15 kwietnia 2014
Co to są za odznaczenia w nr: 2 i 4 z napisem ( NOT )
5, i 11
17 kwietnia 2014
NOT - Naczelna Organizacja Techniczna, a 5 i 11 to cholerka wie, lepsze fotki zrób.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.