FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Guzik kolejarski polski (3)
Guzik kolejarski polski (3)

Fajne przedmioty

13 kwietnia 2014

Witam co myślicie o tych że przedmiotach cena 50 zł
Od czego mogą być czekam na odpowiedzi i przepraszam za spam
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 kwietnia 2014
Widać tutaj klamrę wojsk radzieckich,prawdopodobnie zwieńczenie jakiegoś sztandaru (orzeł),przypinkę rezerwisty (stylizowana litera R a na jej tle orzeł z napisem REZERWA na tarczy amazonek) oraz przedmiot z napisem KARELMA PIECHOWICE w odbiciu lustrzanym co oznacza że służył jako pieczęć. http://dolny-slask.org.pl/528985,Piechowice,Karelma.html
13 kwietnia 2014
Klamra na 99,9% jest powojenna:( orzeł od sztandaru wygląda ciekawie i może mieć kilkadziesiąt lat no i ten orzeł z napisem rezerwa, myślałem że to wz.93 ale bardziej wygląda na orła wz.39 lub orła legionów, niestety nie wiem jaki to wzór był.
13 kwietnia 2014
orzeł na pewno pochodzi z świecznika kto twierdzi inaczej będę się kłócił :))
13 kwietnia 2014
To chyba warto po licytować sama klamra fajna.
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 kwietnia 2014
Rzeczywiście to może być orzeł ze świecznika...
http://www.galeriapegaz.pl/579-swiecznik-chanukowy.html
13 kwietnia 2014
Witam. Klamra nawet na 100 % powojenna. A reszta: orzeł rezerwa i orzeł z głowicy sztandaru współczesne. Pieczęć to cholera wie. Takie skarby z szuflady chyba. Ale to moje skromne zdanie. Jak ktoś potrzebuje takiej klamry razem z pasem to mam:)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.