FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Carmen

singer 1897r. łaciarka sprawna,prosze o pomoc znawców

5 czerwca 2014
Witam zwracam sie z uprzejma prosba do osob ktore wiedza cos wiecej na temat maszyn do szycia singer .maszyne odziedziczylem po prababci probowalem znalezc jakies info w sieci niestety maszyny ktore widzialem roznia sie od tej maszyna ma wygrawerowany numer14392965 nie posiada numeru serii jest to komplet z oryginalnym stolikiem dowiedzialem sie ze sluzyla do szycia skor i butow prosze o pomoc w okresleniu jej unikalnosci i ceny nie planuje sprzedawac ale chcialbym dowiedziec sie wiecej z gory DZIEKUJE jak do tej pory nikt nie jest w stanie mi pomoc a pseudoznawcy chca ja kupic na stolik maszyna jest sprawna w dobrym stanie POZDRAWIAM zalaczam fotki
Profil Profesjonalny
5 czerwca 2014
Obstawiał bym na maszynę z zakładu szewskiego. Ostatnio widziałem podobną na giełdzie staroci z tabliczką znamionową z większej manufaktury. Jest to urządzenie wykorzystywane już na skalę przemysłową, nie do użytku domowego.
Profil Profesjonalny
5 czerwca 2014
http://olx.pl/oferta/szewska-maszyna-do-szycia-singer-17-CID628-ID3K0s9.html

https://www.google.pl/search?newwindow=1&espv=2&biw=1152&bih=773&tbm=isch&sa=1&q=maszyna+szewska+singer&oq=maszyna+szewska+singer&gs_l=img.3..0j0i24.3543.4608.0.4732.7.7.0.0.0.0.98.646.7.7.0.starcmoon...0...1.1.45.img..0.7.644.CD2QfdHWf3Y

Ładna sztuka, szczerze zazdroszczę pamiątki w pozytywnym znaczeniu tego słowa :)
6 czerwca 2014
Witam ! To jest model 29 K 4 ...proszę wyszukiwać w www.images.google.com pod "Singer 29 K ( 4 lub 5 lub 7 lub 71....itd )
6 czerwca 2014
Dieki maszyna ktora posiadam rozni sie paroma szczegolami nie znalazlem wsrod tych zdlec takiej samej
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.