FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
johny`s

Ulubione

25 kwietnia 2010
Ja mam takie pytanie :) Czy jeśli klikam "lubię to muzeum" to to jest to samo co "ulubione"? Bo mam cztery muzea, które lubię, dostaje powiadomienia o zachodzących w nich zmianach, ale jak wejdę w Ulubione -> Muzea albo Ulubione -> Wszystkie, to mam pusto. Dlaczego?
25 kwietnia 2010
Nie, to jest zupelnie co innego.
"Ulubienie" kolekcji i eksponatow troche stracilo sens, sluzy raczej jako zbior linkow.
25 kwietnia 2010
A mogę jakoś jeszcze dodać muzeum do ulubionych? Bo "lubię to muzeum" jest w tym samym miejscu co "ulubione" w kolekcjach i eksponatach, a ja bym właśnie chciała ulubione muzea jako zbiór linków :p
25 kwietnia 2010
Dodaj sobie w przgladarce do ulubionych :)
Jesli klikniesz ze lubisz muzeum, na twojej stronie:

http://myvimu.com/profile/muszczek/fan

masz cala liste :)
25 kwietnia 2010
W przeglądarce mam już 200 zakładek, mało to czytelne :p No dobra, dzięki :)
25 kwietnia 2010
W każdej można sobie zakładać foldery oprócz zakładek.
Starszy kustosz
28 kwietnia 2010
Może ktoś mnie oświeci bo trochę się pogubiłem. Robiłem różne eksperymenty i chyba trochę sobie nabałaganiłem.

Tam gdzie są informacje o tym kto lubi moje muzeum i jakie muzea ja lubię jest po kilka pozycji.

http://myvimu.com/profile/rwb/fan

Między innymi jest, że ja lubię siebie i mnie lubię ja - chyba dobrze to ująłem :)). Z drugiej strony zaglądam do swojego profilu i w ulubionych mam tylko Tyfusa. O co tutaj chodzi jak to rozumieć i jak to wszystko naprawić (ja lubię siebie i mnie lubię ja).

Przepraszam jeśli coś popsułem, ale próbowałem samemu do tego dojść :))
28 kwietnia 2010
Już się nie lubisz, sorry za kłopot ;-)
Starszy kustosz
28 kwietnia 2010
Z tym lubieniem samego siebie (i na odwrót) to nie był taki kłopot :)). Nie mogę pojąć o co chodzi z tym całym lubieniem.

Taki przykład, dostaję dzisiaj powiadomienie, że o którejś godzinie Numizmatyk00 dodał moje muzeum do ulubionych, a później dostaję powiadomienie, że ten sam Numizmatyk00 polubił moje muzeum.

Jaka jest różnica pomiędzy dodaniem do ulubionych, a polubieniem?

Sorry, że tak dopytuje, ale coś się zapętliłem i nie wiem gdzie i jak się robi te rzeczy z tym lubieniem :))
28 kwietnia 2010
"Dodal do ulubionych" to poprostu pozostalosc po tym czego juz nie ma ;-) Dorbze ze zwrociles uwage
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.