FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Świnica, Kościelec i Kozie Wierchy
Świnica, Kościelec i Kozie Wierchy

medalik /guzik ?

31 października 2014
Przedmiot pochodzi z terenów Pomorza Zachodniego (UZNAM).Proszę o pomoc w identyfikacji.
Amerykański lotniczy medalik hmm ?
Kustosz
7 listopada 2014
Amerykański lotniczy medalik... :) po wpisaniu w google widać jeden, ten z tego muzeum
7 listopada 2014
Wyglada bardziej jak ranga podoficerska us navy
8 listopada 2014
Cezar pochwal się swoją wiedzą a nie jakieś docinki ,nie masz pojęcia co to jest to proszę nie udzielać się ,w temacie jest jasno napisane identyfikacja ,a ty swoim postem nic nie wnosisz ,tylko komentujesz i wyśmiewasz zresztą znany jesteś z tego z forum Odkrywca.pl..Także rady od pana Cezara nie są mile widziane w moich postach bo nigdy nic z nich mądrego nie wynikało.Prosił bym uwiesić się na kimś innym.

Thx Kuba za wskazówkę .Pozdro
8 listopada 2014
jednak to nie będzie raczej to ,inny orzeł no i kotwica jest w navy .Pomorze ZAchodnie kto to mógł zgubić .Rosjanie,Niemcy,Prusy,Szwecja,Polska,USA wchodzi w gre na tych ziemiach .Szukam dalej .To chyba guzik tak nawiasem
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 listopada 2014
Orzełek jest pruski - najprawdopodobniej königlich-preussische marine
Kustosz
10 listopada 2014
Docinki?? Weź ty numizmatyku za dychę i pseudo poszukiwaczu co nie zna nawet zasady działania wykrywacza.. lepiej się nie mądruj.

,tylko komentujesz i wyśmiewasz zresztą znany jesteś z tego z forum Odkrywca.pl. ..
Z tego znany nie jestem.. ty jesteś znany z bzdurnych opisów, trzeba zaznaczyć w większości skopiowanych i nie swoich, wystarczy je przeczytać..

Rosjanie,Niemcy,Prusy,Szwecja,Polska,USA wchodzi w gre na tych ziemiach .Szukam dalej .To chyba guzik tak nawiasem... to pisał ktoś kto ma pojęcie?? buhahahah
Kustosz
10 listopada 2014
zbyszko pokaż mi takiego pruskiego orła na jakimś guziku Königlich Preußische Marine.

I tak na marginesie ten pan uznam.pl to do niedawna nie wiedział nawet która to wyspa Uznam i że jest tylko jedna , buhahahah więc myślę że dalsza dyskusja jest zbędna co nie panie Uznam.PL vel amator Pro-Digger A znany jestem z tego że jak ktoś pisze bzdury i myśli że jest wielkim poszukiwaczem nawet mój kolega to szybko sprowadzam na ziemię choć w tym przypadku,to chyba nie możliwe bo typ odporny na wiedzę..
10 listopada 2014
Cezar przestań wypisywać w moich postach głupoty lamerze,wogóle prosiłem cie o nie komentowanie moich kolekcji ,zazdrościsz ja wiem co ludzie robią z zawiści no ale co zrobić , nic znaleźc sam nie potrafisz ? ja za ciebie szukac nei bede , wez sie chlopie odwal i nie krytykuj bo nie dość że sie na niczym nie znasz ,nic nie wnosisz do tej identyfikacji.Zamiast pomóc to komentujesz mnie albo innych i wytykasz błędy których nie ma .Bo ci sie tak "wydaje" Przeciez do nie dawna nei wiedziales jeszcze gdzie jest awers i rewers monety ,a teraz ze mnei chcesz imbecyla zrobić .Chlopie opanuj sie , z amatora na profesora nie tak szybko wskoczysz.
Kustosz
10 listopada 2014
Weź ty już przestań kłamać tu i na odkrywcy :) Sam jesteś lamerem, czego tu zazdrościć ? chyba wybitnej głupoty :) z zawiści to chyba te bzdury wypisujesz, bo sam na niczym się nie znasz i udajesz.. Wnoszę to wyśmiewając twój post bo ty najwięcej wiesz jakie kraje wchodzą w grę :)

'Przeciez do nie dawna nei wiedziales jeszcze gdzie jest awers i rewers monety ,a teraz ze mnei chcesz imbecyla zrobić"

To ty lamerze nie wiedziałeś i do dziś widać nie wiesz.. napisali ci wtedy na odkrywcy a imbecyla robić z ciebie nie muszę sam robisz to najlepiej,wystarczy poczytać opisy,choćby wczorajszych monet.. a temat możemy ciągnąć do bólu na forach bo widać o to ci chodzi..
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.