FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Valerianus I
Valerianus I

Nowa szata MyViMu

Strony: 1 2
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 grudnia 2014
TO na samym dole toż moja przecudnej urody karta sieci tu Biedronka...ale pewność uzyskałem porównując godzinę wstawienia :)
12 grudnia 2014
Co do zagadki, to jest ona kolejnym błędem do poprawy - zajmiemy się tym w poniedziałek.

Tło muzeum Selene, to jedynie kwestia źle dobranego zdjęcia. Tak jak np. na facebooku, tło ma konkretne wymiary i pod nie wybiera się zdjęcie. Niczego nie zmienialiśmy w tej funkcjonalności. Gdyby mały obrazek miał się rozciągać, to byłoby jeszcze gorzej. Należy po prostu wybrać odpowiednie zdjęcie na tło.

Co do widoków nie będących wynikiem błędu - zmiana, to spora decyzja wymagająca dużych nakładów pracy i nie podejmiemy jej od razu. Po naprawie obecnych błędów skonsultujemy się również z innnymi kolekcjonerami i wtedy ponownie poruszymy temat. Każda opinia jest istotna i każdą bieżemy pod uwagę.
Profil Profesjonalny
19 grudnia 2014
No, chyba jest lepiej, przynajmniej na stronie "Moje konto" oraz obrazki symbolizujące poszczególne muzea (które nas lubią, lub my je lubimy) teraz są czytelne. Zdarzają się jeszcze jakieś okrojone widoki, ale jest "o niebo" lepiej. Dzięki.
Natomiast mam inną uwagę i propozycję. Szukam jakiegoś eksponatu. Wpisuję słowo kluczowe i otrzymuję listę pasujących eksponatów. Jest tam podany właściciel eksponatu, ale brakuje mi nazwy kolekcji w jakiej eksponat się znajduje. Oczywiście mogę kliknąć na eksponat i otworzyć jego stronę, ale tu znowu nie ma na widocznym miejscu nazwy kolekcji. Jest tylko info "Eksponaty w kolekcji" bez nazwy tej kolekcji. Trzeba szukać dalej.
Pytanie - po co mi łatwo dostępna nazwa kolekcji? Otóż chcę dodać nowy eksponat do istniejącej już kolekcji z podobnymi eksponatami. Przy paru tysiącach eksponatów i dziesiątkach kolekcji czasami bywa to kłopotliwe. Więc szukam podobnych i po znalezieniu chciałbym od razu wiedzieć do jakiej kolekcji to "coś" jest przypisane (nawet nie otwierając strony tego eksponatu). Da się takie udogodnienie wprowadzić?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 grudnia 2014
Taka ciekawostka - oglądam sobie dodane wczoraj przez tomatora pocztówki - 10 eksponatów, widoczne 9(po jakie licho w pionie, nie wiem gdyż czasami nie wiadomo gdzie co się zaczyna a gdzie kończy), klikam w okienko"więcej 1", coś niby się przesuwa w dół ale eksponatu nie widać... klikam w puste pole poniżej dziewiątego i otwiera mi się : http://myvimu.com/exhibit/54670296-ojcow-przy-bramie-krakowskiej-1930-rok#p65023823
Profil Profesjonalny
23 grudnia 2014
Z opisu tomka112 wynika, że po kliknięciu na "więcej", zamiast kolejnego, 10-ego nowo-dodanego eksponatu wyświetlił się pierwszy z nowych. Czyli sygnał dla Admina, że trzeba to poprawić.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 stycznia 2015
W sumie to rozumiem - pierwszy tydzień brak reakcji bo Święta, drugi bo Nowy rok i Trzech króli, trzeci.... to już się nie opłaca bo za chwilę ferie zimowe.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 stycznia 2015
Żeby była jasność o co mi chodzi, bo dalej jest źle: Na pierwszym zrzucie widzimy dodane po 10 eksponatów, w tym ikonki dziewięciu i obok okienko "więcej". Na drugim zrzucie już po kliknięciu w więcej - nie pojawia się ikonka dziesiątego eksponatu... klikając domyślnie w puste pole gdzie powinna być możemy zobaczyć dodany eksponat(ten dziesiąty). Zabawa jest ciekawsza, gdy ktoś doda np. 15 eksponatów jednocześnie.
26 stycznia 2015
Błąd zlokalizowalśmy i czeka na naprawę, ale wszystkie działania w obrębie strony są obecnie doraźne, gdyż poszukujemy nowego programisty, przez co wszystko się mocno opóźnia. Wszelkie uwagi są już przerobione na zadania i na pewno zostaną portaktowane priorytetowo.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
27 stycznia 2015
czy można liczyć (w czasie rzeczywistym) na poprawę osi czasowej?
http://myvimu.com/thread/660-os-czasu-timeline
29 stycznia 2015
Fakt, temat osi czasu poruszany był dawno i na pewno doczeka się swojej kolejki, ale musimy też myśleć o priorytetach. W tym momencie nie jesteśmy jednak w stanie podać żadnych konkretów (jeśli mamy być szczerzy). Jak tylko się coś zmieni w tej kwestii i będziemy mogli ruszyć z tematem - damy znać. Pewne jest to, że nasz przyszły załogant nie będzie się nudził ;)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
7 marca 2015
Błąd z otwieraniem się ikonek powyżej 9 eksponatów częściowo usunięty, tylko, że teraz wygląda to tak...
9 marca 2015
Racja, już poszło do poprawki.
Dodaj komentarz
Strony: 1 2

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.