FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
orzełek LWP

Ekspozycja medali...

Kustosz
16 lutego 2015
Witam szanownych użytkowników MYVIMU.Od dłuższego czasu chodzi za mną pytanie i tak naprawdę nie wiem dlaczego dopiero dziś postanowiłem je zadać.Otóż dotyczy to zarówno mojej jak i kolekcji medali wielu z Was.W jaki sposób je przechowujecie, jak dokopujecie się do ciekawszych w celu jego ponownego obejrzenia, czy pokazujecie je swoim znajomym? Dzięki wielkie za podpowiedzi..Mariusz strażak
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 lutego 2015
To ja odpowiem ze swojej strony, choć kolekcję mam niewielką, bo wąską tematycznie... Medale trzymam w paletach po 8 sztuk(takie z plastikową osłoną z góry i na 8 medali średnicy 70 mm), 10 palet to nie dużo i zawsze mogę wyjąć z kuferka i popatrzeć :)Pokazuję zainteresowanym, czasem wypożyczam na wystawy, czasem sam robię mini wystawy dla lokalnej społeczności przy okazji obchodów rocznic patriotycznych. No i mam elektroniczną wersję kolekcji, która łatwiejsza do pokazania z obu stron jest. Pozdrawiam.
Kustosz
21 lutego 2015
Dzięki za odpowiedź...Teraz może z innej beczki.Czy nie warto byłoby zastanowić się na eksponowaniem zdjęć w MYVIMU programem PowerPoint ( awers i rewers przechodziłby w poukładany sposób tak jak pokaz slajdów z ustawieniem czasu ).Wiem, że jest to żmudne ale bardzo ciekawe.Pozdrawiam
Kustosz
21 lutego 2015
Ja osobiście posiadam klaser na medale jednak nie robi rewelacji medale posiadają swoją wagę i strony szybko przybierają kształt pofalowany od ciężaru (pozycja pionowa) Dlatego tego rozwiązania za bardzo nie polecam. Co do drugiego pytania to jeśli ktoś jest ciekawy rewersu to sam przełączy widok jeżeli mu zależy ;)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.