FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Saint-Flour
Saint-Flour

Jako żem stary i wiekiem i bytnością tu... powspominam nieco.

Profil Profesjonalny Starszy kustosz
13 kwietnia 2015
Tak z rozrzewnieniem wspominam stare dobre czasy, kiedy to do zwyczaju w MYVIMU należało korzystanie z zakładeczki pod każdym eksponatem - "pomóż uzupełnić opis" lub też uwagi wszelakie dotyczące pomyłek w opisach przesyłano przez PW.... Mądraliństwo w komentarzach nie drażniło a właściciele eksponatów odwdzięczyli się czasem podziękowaniem w opisie eksponatu lub odpisując dobrym słowem.
14 kwietnia 2015
Wydaje mi się, że przez ostatnie 2-3 tygodnie był spokój. Ominęło mnie coś?
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
14 kwietnia 2015
A tam... reakcje mam opóźnione i w wir się nie chcę rzucać.
Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
15 kwietnia 2015
hmmm... czasem większe parcie jest na ilość nie na jakość. Ja z chęcią przyjmuję i doceniam pomoc, wielokrotnie o nią prosiłem i podtrzymuję to.
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 kwietnia 2015
przeszliśmy z etapu "Tańczących z Wilkami" do smutnej rzeczywistości "kopiących się z końmi"...

gdzie z definicji -"po mnie nie poprawisz" - Ziemia nadal jest płaska...- bo przecież ci po tamtej stronie pospadaliby.
A tu dla Grzyba - opis ekstraktorów - celowości i genezy w rosyjskich nożach - i nie z umysłu "komentującego"...
http://www.youtube.com/watch?v=9EnbHz6GCVQ

czyli "dzień dobry, proszę, przepraszam" zastępowane jest kulturą "hate" - ba, nawet dosadniej "hejt"...
Dla tego też, przyjemniej jest "z mądrymi milczeć" niż odzywać się do "tych drugich"... - bo "po co"...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
16 kwietnia 2015
Dzień dobry...
:)
c.b.d.o...
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
17 kwietnia 2015
Pomilczmy więc... do tych pierwszych piszę :)
27 kwietnia 2015
Takie niewinne pytanie: czy administratorzy mogą wręczyć banana niektórym średnio ogarniętym kulturalnie użytkownikom?
27 kwietnia 2015
Co nieco posprzątaliśmy. Jak są jeszcze jakieś propozycje, to piszcie na priv.
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.