FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
MUSZLA 5
MUSZLA 5

Czy wie ktoś może co to jest?

Konto Komercyjne
23 maja 2015
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
23 maja 2015
zgaduję:
to jest początek opisu obiektu do identyfikacji...
w następnych postach ukażą się wymiary i fotografia drugiej strony - zapewne ostrzejsza...
23 maja 2015
niezapomnij prosby o wycene!
Konto Komercyjne
24 maja 2015
Kolego Petro i Kolego gieorgijewski Po co sie rozdrabniać?Jeżeli ktoś to widział chociaż raz i wie co to jest?To pozna tą rzecz odrazu.Chyba normalne.A jak chcesz to obejrzeć z dwóch stron to wejdz do mojego muzeum.Ps.Petro 1683 nie wiesz moze ile to jest warte? :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 maja 2015
Jeżeli ktoś to widział chociaż raz i wie co to jest?To pozna tą rzecz odrazu.Chyba normalne.
... skoro tak - to po co identyfikować - bo: ...Jeżeli ktoś to widział chociaż raz i wie co to jest?To pozna tą rzecz odrazu.Chyba normalne...
Konto Komercyjne
24 maja 2015
gieorgijewski po to że ja to znalazłem i nie wiem co to jest.Więc pytam kolegów którzy podzielają taką samą pasję jaką i ja podzielam.A nie snobów takich jak ty.Jak czegoś takiego nie widziałeś to po prostu nic nie pisz.a nie dogryzasz.Czy o to chodzi w tym portalu?Ale pocieszające jest to ze na tym portalu nie wszyscy są snobami.Jest kilku użytkowników z którymi mam kontakt i jest ok.Także kolego jak nie możesz mi pomóc to nie pisz.Pozdrawiam
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
24 maja 2015
z tej dyskusji - jedno jest pewne
"nie wiesz co to jest"
jeżeli Ci to wystarcza - O.K.
- nie przeszkadzamy w tym.
zgodnie z prośbą...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.