FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
btrm100494
btrm100494

lalka renowacja naprawa sygnatury

18 lipca 2015
Otrzymałem poniższy tekst od młodej i zapewne miłej osoby. Niestety ja nie potrafię pomóc (oczywiście poza wskazaniem linków z google).
Może ktoś zna jakieś tytuły, lub może coś zaoferować. Proszę o pomoc :)

"Od jakiegoś czasu zajmuję się renowacją starych,porcelanowych lalek.Oczywiście nie jestem w tym kierunku wykształcona-jestem samoukiem,który kombinuje na zasadzie prób i błędów. Pasja pochłonęła mnie całkowicie.
Chcę spytać,czy nie posiada Pan w swoich książkowych zbiorach materiałów na temat lalek,strojów,renowacji,naprawy,historii lalek…?
Bardzo by mi się przydały-jak na razie mam tylko kilka numerów “Świat lalek”.
Często tworzę nowe ubranka (lale docierają do mnie gołe) i wtedy potrzebna mi historia,na podstawie której mogę odwzorować strój lalki zgodny z jej sygnaturą.
Czasem sztukuję rączki,nóżki i przydałyby mi się wtedy techniki nakładania nowych mas na brakującą część.
Czy ma Pan w swoich zbiorach książki z tego tematu?
Byłabym wdzięczna za odpowiedź i pomoc".
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.