FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
1931 Sofia Chiostri Wielkanoc Art Deco pisanki
1931 Sofia Chiostri Wielkanoc Art Deco pisanki

skompletować hełm muszę

12 maja 2010
Mam zamiar pomalowac moje chełmy M42 , i urządzic je na full wypas tzn maskowanie( materiał , sznurki) dopiąć fajke (mam) zapałki ( szukam orginalnych) lub zapalniczka fajny pomysł ?? A może ktoś posiada takowe przedmioty??
18 maja 2010
pomysl dobry ale zapalniczka na chelmie pasuje raczej pod "wietnam" niz ww2 chyba ze masz jakies zdjecie ze tak bylo. zapalniczki i zapalki mozesz dostac sa dostepne, ale same zapalniczki w okresie ww2 niemieckie byly rarytasem, wiec to tak bardziej pasuje pod sztab niz dzialania w polu.
11 kwietnia 2012
fajny pomysł ale jak chcesz zrobić na ful wypas to zrób sobie maskowanie jak ,,SS"
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.