FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Hofer - Górskie źródło
Hofer - Górskie źródło

no szkoda...

Kustosz Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
12 kwietnia 2016
że nie można dodawać komentarzy do Muzeum - Kolekcja z Pomorza Zachodniego - najczęściej chodzi o konstruktywne komentarze i wymierną (ewentualną) pomoc...
Jeżeli chodzi o ten eksponat:
http://myvimu.com/exhibit/54717266-meklemburgia-2-pfennige-1872-b

to jest pewna nieścisłość... najczęściej przyjmuje się, że awersem monety jest:
- portret panującego,
- imię panującego (inicjały panującego),
- herb państwa,
- nazwa państwa,
- początek legendy

i to na tyle...
9 sierpnia 2016
wiadomość zablokowana
Kustosz Profil Profesjonalny Starszy kustosz
9 sierpnia 2016
Jako że u mnie komentarze (a ostatnio i możliwość punktowania) są również wyłączone,czuję potrzebę wypowiedzenia się w tej sprawie.To niekoniecznie wynika z uznawania za pewnik własnej nieomylności.Nie wiem jak jest w przypadku wspomnianego wyżej Muzeum ale ja wyłączyłem swoje po serii wrednych tekstów nie dotyczących w niczym eksponatów napisanych przez pewnego świra którego muzeum zostało przez MyViMu usunięte.Jeśli ktoś chce coś sensownego napisać na temat jakiegoś eksponatu zawsze może wykorzystać opcję "Pomóż uzupełnić opis" tutaj przecież kolega tyfus jest liderem tego rodzaju pomocy i każdy również może z tej opcji skorzystać.
Natomiast jeśli chodzi o wyłączenie możliwości oceniania,to tutaj powód jest równie dobry - po wprowadzeniu możliwości oceniania przez niezalogowanych,pewne osoby znalazły sposób nadużywania tej możliwości i nie dość że same sobie intensywnie punktują to jeszcze potrafią złośliwie robić to innym,również po to by te swoje punkty uwiarygodnić i odwrócić od siebie uwagę - patrz ranking najwyżej ocenianych eksponatów według głosów niezalogowanych.
9 sierpnia 2016
wiadomość zablokowana
Kustosz
10 sierpnia 2016
że nie można dodawać komentarzy do Muzeum - Kolekcja z Pomorza Zachodniego - najczęściej chodzi o konstruktywne komentarze i wymierną (ewentualną) pomoc...

Przyczyną tej blokady były faktyczne komentarze pod złotymi eksponatami które już dawno nie są w posiadaniu tego muzeum... Choć w opisie dalej widnieje "wszystkie przedmioty są moją własnością". Lepiej usunąć i zablokować na trochę możliwość dodawania komentarzy a później po cichutku odblokować nie poprawiając opisu muzeum...
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.