FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
wódka niemiroff

Wystawianie tego samego eksponatu po kilka lub kilkanaście razy ?????

9 maja 2016
Jaki to ma cel poza nabijaniem rankingów, nowy tu jestem i wielu zachowań nie rozumiem, jeśli ktoś chce się ,, bawić'' w wyścigi rankingowe to pewnie niech kupi sobie PS i gierkę , tam może poszaleć.
Ale może jest w tym inny cel to może ktoś mi wyjaśni i zacznę robić podobnie, tylko po co ? Jaki jest w tym sens ???
Kustosz
9 maja 2016
W pełni Cię popieram! Widać ktoś lubi"rywalizację"? Smutne!
9 maja 2016
Blacharstwo ;)
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
10 maja 2016
Może kilka razy się kliknęło osobie, bo coś się zawiesiło. Pamiętam, że dawno temu (fakt, że dawno!) też mi się zdarzyło po 2 razy coś wystawić, bo była zawieszka, ale potem kasowałam. Może to zwykły błąd ...
10 maja 2016
Rozumiem dwa no trzy razy / coś tam nie wyszło/ ale kilkanaście ? celowe działanie aby / , zdobyć, pokazać,być itd. itp./ wyżej w rankingu , dogonić/przegonić kogoś w ilości wystawionych eksponatów, bo nawet jeśli faktycznie posiadasz kilka lub kilkanaście takich samych to jaki jest sens wystawiania wszystkich pojedynczo, można wystawić jeden egzemplarz i dla pokazania wszystkich posiadanych jeszcze raz jako zbiór i jest OK./Rozumiem sytuację kiedy masz błędy, odwrotki czy makulaturę
a tak ? Ale każdy robi jak uważa , to jest tylko moje spostrzeżenie, może dlatego że urodziłem się dawno dawno temu :)
10 maja 2016
Patrząc na TE KONKRETNE eksponaty (o których zapewne jest mowa) widać, że każdy jest inny, więc teoretycznie nie powinno być problemu. Niestety druga strona medalu jest taka, że owe eksponaty różnią się między sobą tylko tym, że są innymi egzemplarzami tego samego. Gdyby nie skan, to nie byłoby widać między nimi różnicy, stąd faktycznie zgadzam się z MalyJankiem- wrzucanie takiego czegoś w takiej liczbie to zaśmiecanie serwisu i podbijanie licznika.
10 maja 2016
Jestem tu nowy, ale przeglądając MYVIMU pomyślałem fajna sprawa
mogę zobaczyć wiele zbiorów i eksponatów których normalnie nie miałbym szans zobaczyć, mogę dowiedzieć się o wielu przedmiotach
o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia, oraz mam możliwość pokazania/pochwalenia się/ swoim zbiorem, podzieleniem się wiedzą na temat mnie interesujący czy usłyszeć że to co posiadam to jest /takie, inne, moja wiedza jest niepełna itd. itp./ natomiast uczestniczenie w wyścigu tutaj o pozycje rankingowe uważam za coś no ,,nie fer ''
Dość biadolenia wystawiono kolejnych kilkadzieśiąt fajnych przedmiotów .............pooglądam :)
Profil Profesjonalny Starszy kustosz
12 maja 2016
Ja tam się cieszę, że to etykiety zapałczane a nie pudełka pełne zapałek przedmiotem dyskusji są... bo by było przeciętnie po 48 więcej do każdego omawianego eksponatu... :)
15 maja 2016
Wystawiłem zdjęcia psa i kota,
pies /suka/ wartownicza a kot /kotka/ obserwator
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.