FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
TAP 441
TAP 441
TAP 441
TAP 441
TAP 441
TAP 441
TAP 441

Podsumowanie tygodnia

15 maja 2016
Przeglądałem sobie "krótki przegląd mijającego tygodnia" i pomyślałem, że jest to potencjalnie super pomysł do promocji serwisu. Warunek, który moim zdaniem należałoby spełnić, to zawrzeć wszystko na jednym filmie. Ludziom czytać się nie chce i chętniej oglądają kilkuminutowe filmy.
Myślę, że serwis zyskałby na popularności, gdyby co tydzień publikował krótkie filmy, takie mini serwisy informacyjne ograniczające się do zagadnień historyczno- kolekcjonerskich. Komentarze do omawianych zdarzeń byłyby jednak czytane przez lektora, żeby gawiedź mogła się skupić na obrazie.
Byłoby z tym trochę zachodu, ale w sumie to nie jest nic niemożliwego do zrobienia w warunkach domowych.
15 maja 2016
Pomysł godny przemyślenia i realizacji.
Profil Profesjonalny Moderator Starszy kustosz
16 maja 2016
pragnę wyrazić swoje całkowite poparcie dla niniejszego postulatu członka naszego zgranego kolektywu! :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.