FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
Capucci

Próba dodania zdjęcia = wylogowanie z serwisu

Kustosz
1 marca 2017
Witam, od pewnego czasu nie umiem nic dodać do kolekcji, każda próba dodania zdjęcia z nowym przedmiotem podczas ładowania zdjęcia kończy się informacją by się zalogować do myvimu, po prostu wylogowuje mnie, nie pomaga zmiana wyszukiwarki, nawet nie pomogła próba dodania zdjęć z innego komputera, czyli raczej nie jest to wina ani wyszukiwarki ani kompa.
Pozdrawiam
1 marca 2017
Dzień dobry,

po naszej ostatniej interwencji myśleliśmy, że problem rozwiązany został na dobre - niestety (wnioskując z Waszych zgłoszeń) okazało się, że nasze poprzednie działania przyniosły tylko chwilowy efekt. Obecnie siedzimy i szukamy definitywnego rozwiązania pojawiającego się błędu. Jeśli macie nam do przekazania informacje, które uważacie za istotne, nie wahajcie się do nas napisać!

Prosimy o cierpliwość i pozdrawiamy serdecznie
Zespół MyViMu
2 marca 2017
Mialem ten Sam problem . Nacisnij przycisk zapamietaj mnie przy logowaniu........problem w moim przypadku sie skonczyl.
Post został zmieniony przez moderatora z powodu: blad
Kustosz
5 marca 2017
Dzięki Robek, pomogło :)
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.