FOTO FORUM
Patronat medialny
Polecamy

 

LOSOWY EKSPONAT
10 pfennig 1940 A Zn
10 pfennig 1940 A Zn

zegar towrzyszący

Konto Komercyjne
29 października 2017
Dzień dobry

Uważam, że przydatny będzie zegar oraz data (kalendarz)albo odwrotnie - towarzyszący na każdej stronie MYVIMU. Może jeszcze czas odmierzający okres wizyty. Jest to jakby dodatkowe potwierdzenie aktualnosci odwiedzin.

Kiedy pozostawiam otwarty komputer na dłużej, lub nie zamykam komputera na noc po dłuższej nieobecności mam wrażenie, że niewylogowany obraz pozostaje w stadium takim jak został opuszczony ( bez zamykania strony) Jeżeli zaszło jakieś wydarzenie, to pojawia się o tym sygnał dopiero po nowo otwartej stronie. Mo że to złudzenie jednak datownik i czasomierz towarzyszacy odsłonie w moim przypadku ułatwia korzystanie z serwisu Muzeum.


Mariusz
30 października 2017
Chodzi o powiadomienia o aktywności innych na koncie? Pojawią się zawsze po odświeżeniu strony :) 
Dodaj komentarz

Ta witryna korzysta z plików cookies w celu dostosowania zawartości do preferencji użytkownika oraz tworzenia anonimowych statystyk, również przy użyciu usługi Google Analytics. Kliknięcie "Tak, zgadzam się" lub dalsze korzystanie z serwisu bez wybrania żadnej z opcji oznacza akceptację cookies i przetwarzania danych zbieranych automatycznie, zgodnie z Regulaminem.

Kliknij tutaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wykorzystaniu danych zbieranych automatycznie.